Ik heb heel veel moeite met sociale contacten onderhouden, dat ik het moeilijk vindt om gespreken gaande te houden, en dat ik vaak niet weet wat ik moet vragen of moet zeggen

Ik heb heel veel moeite met sociale contacten onderhouden, dat ik het moeilijk vindt om gespreken gaande te houden, en dat ik vaak niet weet wat ik moet vragen of moet zeggen. Ik heb ook heel veel spanningsklachten wat daardoor komt omdat ik het vervelend vindt om stil te zijn als ik bij andere mensen ben, en dat ik het wel wil maar dat het ook heel veel energie kost voor mij om met iemand in gesprek te gaan. En heb ook veel angst, en pieker klachten, en negatieve gedachtens, en onzekerheid, en veel stemmetjes, en somber/depresie gevoel.

Ik hoop dat ik hiermee iemand kan ontmoeten die de zelfde klachten hebben en dan samen contact te hebben om onze verhaal te delen om van elkaar te leren om daar beterder mee om te kunnen gaan.

Connect Portaal

Maury maakt gebruik van het Connect portaal.

Meld je direct aan om contact op te nemen
Meer ervaringsverhalen