Slaapstoornis
Ik heb al vanaf mijn 12e slaapproblemen. Op schoolkamp lagen we met ze vieren in een tent. Ik deed net of ik sliep. De volgende dag aan een grote tafel zeiden ze dat er niets aan was met mij en dat je nooit met mij in een tent moet gaan want daar is niets aan. Vanaf die tijd heb ik een soort monster in mijn hoofd gebouwd. Alles wat met slapen te maken heeft creëert angst.ik ben nu 54 en het heeft mijn hele leven beïnvloed. Ik heb er pas sinds 2 jaar over verteld en hulp gezocht wat het alleen maar erger maakt. Ik heb sinds kort een nieuwe vriend wat behoorlijk angst oproept met slapen. Ik kan amper functioneren en ben op.
Even goed om te weten voordat je verder leest:
Je staat op het punt een persoonlijk verhaal te lezen. Zo’n verhaal gaat over wat iemand zelf heeft meegemaakt.
Iedereen is anders. Wat voor de één helpt, werkt voor een ander misschien niet. Ook overtuigingen of meningen in een verhaal zijn persoonlijk. Ze hoeven niet voor jou te kloppen.
Verhalen kunnen raken. Neem de tijd voor wat het met je doet. Mocht je hierbij hulp nodig hebben, dan staat de MIND Hulplijn voor je klaar!